Brak pluginu Flash
Przy pomocy najwyższej klasy sprzętu fotograficznego
w pełni oddamy uroki tego dnia.

Oferujemy profesjonalny Makijaż Ślubny, Wieczorowy
oraz Okolicznościowy - ŚLĄSK.
Zapraszamy do kontaktu:
Beata Bober (Turos) 606 272 533

Fotografia ślubna

Ślub… to jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, które pragniemy zawsze zachować w naszej w pamięci, by móc w wolnych chwilach wracać wspomnieniami do tej chwili.
Fotografia ślubna jest kreatywna formą fotoreportażu, dzieki której Wasze chwile, emocje zostają zatrzymane w kadrach, uwiecznione na zdęciach slubnych, wykonanych przy pomocy wysokiej jakości profesjonalnego sprzętu firmy Nikon. A Wasze zdjecia ślubne pozostaną pamiątką na lata, uwiecznioną w pięknych albumach.
Fotoreportaż ślubny jest pełną relacją z Dnia Waszego Ślubu, składającą się z następujących etapów:

Przygotowania
Błędnym jest myślenie, że przygotowania to nieistotna część, której nie trzeba uwieczniać na zdjęciach. Wbrew pozorom w tej właśnie części najwięcej się dzieje, mnóstwo emocji, mnóstwo detali, niezależnie od tego, czy przygotowania odbywają się w domu, kosmetyczki, fryzjera czy też w hotelu…

Ceremonia Ślubna
Najważniejszy moment całej uroczystości, niezależnie od tego, czy odbywa się w Urzędzie Stanie Cywilnego, w Kościele czy innej świątyni… nie wolno Wam zapomnieć o uśmiechu podczas chwili, w której składacie sobie małżeńską przysięgę i stajecie się Mężem i Żoną.

Wesele
Chwile,w których zawsze dużo się dzieje, podczas których staram się być wszędzie, jednocześnie będąc „niewidzialny”. Przyjęcie weselne jest obfite w wiele spontanicznych kadrów, emocji.

Plenerowe sesje ślubne

Sesję plenerową najczęściej wykonujemy dzień, ew. dwa dni po ślubie. Jest jednak możliwość indywidualnego ustalenia miejsca i czasu oraz stylu wykonanych zdjęć, gdyż wiele Par Młodych uwielbia „szalone” niekonwencjonalne, eksperymentalne zdjęcia… Jesteśmy otwarci na sugestie Par Młodych.